ASTRADES KAHJURITE TÕRJE
Putukatõrje - telefonid: 637 3818, 556 99 644
Ei saa ühendust? Kirjutage meile
           AVALEHT    KAHJURID    PREPARAADID    MEIE KLIENDID     KONTAKTANDMED    KASULIKUD LINGID
 
 
PUTUKATE JA NÄRILISTE TÕRJE

ÄRIKLIENTIDELE


Küsimused ja vastused.

Kui kaua kestab töötlemine?
Töötlemise kestvus oleneb ruumide ettevalmistusest töötleja ilmumise momendiks. Keskmiselt kulub 2-toalise korteri töötlemiseks 20-30 minutit, 100m² pinna töötlemiseks kulub 40-60 minutit.

Millise aja järel võib teha ruumide koristust?
Tuleb oodata kuni kõik on kuivanud ja siis võib teha kuivkoristust, pesta võib 2-3 päeva pärast. Toiduainetega kokkupuutuvad esemed tuleb pesta sooja veega kohe peale töötlemist.

Kas lahused jätavad mööblile ja tapeetidele plekke?
Preparaadi lahused jätavad vaevumärgatavaid jälgi ainult tumedatele pindadele, mida on kerge niiske lapiga eemaldada, tapeetidele ja teistele pindadele jälgi ei jää, kuna tegemist on ainega, mis ei sisalda lahusteid.

Millise aja pärast võivad putukad uuesti ilmuda korterisse?
Meie ülesanne on vabastada inimesed putukatest, mida me ka teeme, millal nad aga ilmuvad, sõltub paljudest faktoritest, see on olukord naaberkorterites ja normaalse sanitaarse olukorra täitmine töödeldavas korteris. Mõnel juhul on see pool aastat, mõnel viis aastat.
Tähtis on võimalust mööda praod kinni panna, kus võivad peituda putukad ja eriti seal, kust nad võivad tulla, see on veepüstikud köögis ja vannitoas. Kui putukad ikkagi tulevad, võivad nad hukkuda naabritest, äärmisel juhul kuue kuu jooksul, kuni toimib preparaat.

Kui Teil jäi küsimusi, millele Te ei leidnud vastuseid, võtke meiega ühendust telefoni teel.

Copyright © OÜ Astrades 2003