ASTRADES KAHJURITE TÕRJE
Kahjurite tõrje - telefon: 556 99 644
Ei saa ühendust? Kirjutage meile
           AVALEHT    KAHJURID    PREPARAADID    MEIE KLIENDID     KONTAKTANDMED    KASULIKUD LINGID
 
 
PUTUKATE JA NÄRILISTE TÕRJE

ERAISIKUTELE

 

Garantii on see, mis teid eelkõige huvitab. Igaüks tõlgendab seda mõistet omamoodi.

Tuginedes oma professionaalsusele ja 15- aastasele kogemusele saame pakkuda viit põhilist garantiid.

Ohutuse garantii.

Tervis ja ohutus on kõige tähtsamad – see on põhiline kriteerium kasutatavate preparaatide valikul.
Käesoleval ajal suurema osa meie poolt kasutatavatest preparaatidest moodustavad preparaadid, mis on lõhnatud ja kõige madalama ohtlikkuse klassiga.
Tervise ohutuse pandiks pole mitte ainult kvaliteetsete preparaatide kasutamine, vaid ka oskus neid professionaalselt kasutada. Kasutatavad tehnoloogiad tagavad teie ohutuse.

Mugavuse garantii.

Me hoolitseme kõigi pisiasjade eest, me soovime, et te tunneksite ennast mugavalt. Kõiki meie teenuseid saate te tellida büroost või kodust lahkumata. Garanteerime, et tuleme teie juurde mistahes teile sobival ajal ning pakume võimalikust valikust teid huvitavaid teenuseid.

Tähtaegade garantii.

Tööde teostamise tähtajad on oluline näitaja partneri valikul.
Meie töö süsteem on suunatud klientide teenindamise tähtaegade miinimumini viimisele. Ja me võime julgelt väita, et meist kiiremini ei tee seda tööd keegi.
Garanteerime, et teeme oma töö kiiresti ja tähtaegselt.

Kvaliteedi garantii.

Kvaliteet on see, ilma milleta meie teenused tänapäeval eksisteerida ei saa. See ei teki „mittemillestki“, see on asjatundlikult organiseeritud töö tulemus. Meie firma, tutvudes välismaiste kolleegide kogemustega ja juurutades kõike kõige paremat juba täna, võib garanteerida kõige kvaliteetsemaid putukate ja näriliste hävitamise teenuseid.

Tulemuse garantii.

Ja muidugi kõige tähtsam on tulemus.
Oleme oma ala professionaalid! Me hindame oma mainet ja meile avaldatud usaldust. Võime alati garanteerida, et vabastame teid tüütutest kahjuritest.

Üksikute korterite töötlemiseks kehtivad meil järgmised tingimused:

Korterite puhul: juhul kui 3 nädala pärast ilmuvad putukad uuesti, viime läbi kordustõrje, mis on 20% odavam. Täiendav töötlemine on samuti soovitav putukate suure arvukuse korral. Peale kogu korteri täiendavat töötlemist normaalse sanitaarse olukorra säilitamise juures ruumides, antakse garantii kuus kuud. Reeglina 95% juhtumeist piisab ühekordsest töötlemisest.
NB! Garantii kehtib ainult kogu korteri töötlemisel.

Copyright © OÜ Astrades 2003