ASTRADES KAHJURITE TÕRJE
Kirpude tõrje - telefon: 556 99 644
Ei saa ühendust? Kirjutage meile
           AVALEHT    KAHJURID    PREPARAADID    MEIE KLIENDID     KONTAKTANDMED    KASULIKUD LINGID
 
 
Kirpude tõrje kirbutõrje


Kirpude tõrje.

 
Kirpude tõrjeks kasutatakse silmapaistvalt terava toimega preparaate. Kirbud - need on verdimevad putukad, kes parasiteerivad imetajate, lindude ja inimeste peal. Toitudes erinevate loomade (kasside, koerte jne.) verest võivad nad saada neilt hulga erinevate ohtlike haiguste (katk, tüüfus jne.) tekitajaid ja seejärel anda need edasi inimesele.
Ruumides elavad ja paljunevad kirbud kuivas tolmus ja prügis, põrandapragudes, loomade asemetel jne.
 
Kirpude desinsektsioon peab tooma kaasa tingimuste loomise, mis takistavad nende putukate paljunemist, samuti tagama nende hävitamise kogunemiskohtades ja loomade peal. Kirbud kannavad edasi parasiite ja ohtlikke nakkushaigusi. Kui teha kirpude tõrjet ise, siis võivad nad mingi aja möödudes uuesti ilmuda. Efektiivne kirpude tõrje on jõukohane vaid spetsialistidele, kusjuures kasutatavad preparaadid peavad omama pikaaegset toimet. Seetõttu on vaid professionaal võimeline valima õiget preparaati ning läbiviima kvaliteetset kirpude tõrjet. Tänu tänapäevastele toimeainetele meie preparaatides lõpetavad kirbud teie tülitamise praktiliselt koheselt peale töötlemist.
 
Kui soovite vabaneda kirpudest, siis helistage kohe meie telefonidele 556 99 644, E - R 9:00 - 19:00, L - P 10:00 - 18:00

Pakume uut teenust - näriliste ja putukate tõrjeks mõeldud ainete müük.
Meie käest ostetud preparaadid vabastavad teid putukate probleemist.
VAATAN LÄHEMALT
>

 
Copyright © OÜ Astrades 2003 Kirpude tõrje