KAHJURITE TÕRJE
Lutikatõrje - telefonid: 6373 818, 556 99 644
           AVALEHT    KAHJURID    PREPARAADID    MEIE KLIENDID     KONTAKTANDMED    KASULIKUD LINGID
 
 
Lutikatõrje

 


Kas teil tekkisid lutikad? Meil on teie probleemile lahendus!

Kui teie elukoha on vallutanud lutikad, siis olete sattunud õigele aadressile!
Pöörduge meie poole ja me lahendame teie probleemi.

Ärge lükake oma telefonikõnet homsele, vaid helistage kohe praegu. 
Meie telefoninumbrid - 6373 818, 556 99 644
E - R 9:00 - 19:00, L - P 10:00 - 18:00

Või saatke meile oma päring ja me võtame teiega lähiajal ühendust.

Teie nimi:
Telefon:
E-mail:
Kirjeldage oma probleemi:

Pakume uut teenust - näriliste ja putukate tõrjeks mõeldud ainete müük.
Meie käest ostetud preparaadid vabastavad teid putukate probleemist.
VAATAN LÄHEMALT
>

Vaatamata lutikatõrjevahendite ja -meetodite arengule valmistab see probleem küllaltki palju raskusi. Ka 21. sajandil jätkavad lutikad meie piiramist.

Voodilutikad on omandanud laialdase tuntuse tänu oma kiirele levikule. Lutikad on punakaspruuni värvi, putuka pikkus on 1-5 mm. Parasiteerimise tulemusena omab väga lapikut keha.
Kui putukatõrjet mitte teha, siis tegutsevad nad aktiivselt öösiti, päeval aga peidavad end liistude või tapeedi all, pragudes, pehme mööbli voltides ja muudes varjatud kohtades. Nad imevad inimverd öösiti, kuid mõnikord ründavad ka öisel ajal elektrivalgusel või päeval loomuliku valgusega. Pärast hammustust tekib valu ja sügelus, mida põhjustab lutika sülg, mis naha alla sattunult tekitab ärritust. Lisaks sellele võib lutikas olla nakkuste levitajaks.
Me teostame lutikate tõrjet, kasutades keemilisi preparaate, mis omavad pikaajalist ja kestvat efekti. Meie meetodite efektiivsus ja spetsialistide kogemused tagavad täieliku ja lõpliku putukate hävitamise.
Võitlus lutikatega algab ruumi eelnevast ülevaatusest. Enne hävitamise protseduuri algust on vajalik lihtne ruumi ettevalmistus - ära on vaja korjata avatud aladelt toiduained ja nõud, vabastada diivanid ja voodid voodipesust.

Putukate tõrjet teostatakse spetsialisti poolt töötluseks määratud pindadele preparaatide pihustamise teel. Tavaliselt läheb desinsektsiooni tööde alla pehme mööbel, praod, liistud ning alad, mis on magamiskohtade vahetus läheduses. Putukate ja nende vastsete täieliku ja kvaliteetse tõrje eesmärgil teostatakse lutikate tõrjet kõikides töödeldava objekti ruumides. Pärast tõrjeprotseduuri pole soovitatav viia läbi ruumide niisket koristust.


lutikatõrje
Copyright © OÜ Astrades 2003 Lutikatõrje