Geel prussakate vastu

Kasutus:
Kasutusvalmis insektitsiid prussakate tõrjeks – geelsööt kassetis, kasutamiseks tilkadena.
Insektitsiid järgmiste putukate vastu (täiskasvanud): harilik prussakas (Blattella germanica),
Idamaa prussakas (Blatta orientalis), Ameerika prussakas (Periplaneta Americana).
Kasutamiseks siseruumides, lõhedes ja pragudes. Kasutamiseks koolitatud kutselisele kasutajale.
Toode sisaldab kibedat ainet (0,008% Bitrex®), mis muudab selle inimestele ja lemmikloomadele vastumeelseks.
Toimeaine:
Imidaklopriid: 21,5 g/kg (2,15 massi%)

Kasutamise määrad ja sagedus:
Annus sõltub nakatumistasemest ja prussakade liigist (1 tilk = 0,04 g).
Harilik prussakas (Blattella germanica): 0,12-0,16 g/m2 (3-4 tilka/m2).
Idamaa prussakas (Blatta orientalis): 0,16-0,24 g/m2 (4-6 tilka/m2)
Ameerika prussakas (Periplaneta Americana): 0,16g/m2 – 0,24 g/m2(4-6 tilka/m2)

Üks kasutuskord 4 nädala jooksul. Kui nakkus püsib, võib korrata ainult üks kord. Kasutuskorra ajal mitte kasutada rohkem kui 12 tilka maja kohta.
Kolm kuud peale nakkuse lõppu võib uuesti kasutada.
Kasutusjuhendid
Enne kasutamist lugeda etiketti või infolehte ja järgida kõiki antud juhiseid. Enne toote kasutamist teha ülevaatus, et kontrollida nakatumise taset ja kahjustatud piirkondi. Kasutada ainult siseruumides. Biotsiidi kanda ainult mööbli ja mootorite taga olevatesse pragudesse ja lõhedesse. Toodet ei tohi kasutada pindadel. Mitte kokku segada teiste kemikaalidega või kasutada piirkondades, mida hiljuti töödeldi teiste insektitsiidiga. Mitte kasutada puidul või poorsetel pindadel. Vältida kokkupuudet töödeldud pinnaga. Mitte lasta söödatilkadel kokku puutuda päikesevalguse või kuumusallikaga (nt radiaator). Kasutamise ajal kanda sobivaid kaitsekindaid. Vältida silma ja nahale sattumist. Toodet ei tohi kasutada alas, kuhu on ligipääs lastel. Töödelda vaid neid piirkondi, millele puudub loomadel ligipääs. Toodet ei tohi kanda pinnale, kus valmistatakse, serveeritakse, tarbitakse või hoitakse toitu või sööta. Toodet kasutatakse toidutööstuses toiduainete puudumisel, välja arvatud laoruumides, kus säilitatavad tooted on korralikult pakitud. Tuleb rakendada asjakohaseid meetmeid tagamaks, et toit, seadmed või köögiriistad, mida käideldakse eelnevalt tootega töödeldud aladel, ei sisalda toimeaine jääke. Kasutada ainult varjatud alades, kuhu on raske ligi pääseda ja hoida eemal veest. Kasutada integreeritud kahjuritõrje meetodeid, näiteks keemiliste, füüsikaliste kontrollimeetodite ja muude rahvatervise meetmete kombineerimine, võttes arvesse kohalikke iseärasusi (kliimatingimusi, sihtliike, kasutustingimusi jne). Kontrollida toote efektiivsust kohapeal: vajadusel tuleb uurida väiksema efektiivsuse põhjuseid, et vältida resistentsust või tuvastada potentsiaalne resistentsus. Mitte kasutada toodet piirkondades, kus kahtlustatakse või leitakse resistentsust. Informeerida loa omanikku, kui toote toime on ebaefektiivne.

Hind
1 tk. – 20.00 Eur.
2 tk. – 30.00 Eur.
3 tk. – 40.00 Eur.
4 tk. – 50.00 Eur.

Tehke tellimus e-maili teel ja preparaat tuuakse Teile koju või kontorisse!

Tellimuse vormistamine

Eesti ja Tallinna piires toimub kauba kohaletoimetamine Eesti Posti kaudu.
Saadetise postikulu on (4,80 EUR).
Eesti ja Tallinna piires on kauba kohaletoimetamine tasuta juhul, kui ostu maksumus on vähemalt 80.00 EUR!Kaup saadetakse tellijale 2 tööpäeva jooksul pärast arve tasumist.

Soovitame kasutada meie professionaalseid teenuseid. 
Meie ei saa tagada tõrje kvaliteedi antud preparaadi iseseisval kasutusel.

Scroll to Top