Sipelgate tõrje

Kas teil tekkisid sipelgad? Meil on teie probleemile lahendus!

Kui teie elukoha on vallutanud sipelgad, siis olete sattunud õigele aadressile!

Pöörduge meie poole ja me lahendame teie probleemi.
Reeglina kaovad putukad juba järgmisel päeval pärast töötlemist!
(Kui tegemist on vaaraosipelgatega (kodusipelgad, punased sipelgad) vahel eesmärgi saavutamiseks on vajalik kordustõrje.)
Ja seda kõike tehakse – lõhnavabalt, ohutult ja garantiiga.

Ärge lükake oma telefonikõnet homsele, vaid helistage kohe praegu. 
Telefon – 556 99 644
E – R 9:00 – 19:00, L – P 10:00 – 18:00

Või saatke meile oma päring ja me võtame teiega lähiajal ühendust.

Saatke meile taotlusvorm:

Pakume uut teenust – näriliste ja putukate tõrjeks mõeldud ainete müük.
Meie käest ostetud preparaadid vabastavad teid putukate probleemist. VAATAN LÄHEMALT
>

Mõned inimesed ei omista tähtsust sellele, et majas on sipelgad. Arvavad, et nad ei tee erilist kahju. Sellele vaatamata hoiatavad spetsialistid, et selline kooselu võib tekitada olulist kahju inimese tervisele. Punased kodusipelgad on meile sisse toodud troopilistest maadest ja on meie kontinendil väga hästi kohanenud. Punased kodusipelgad (just peamiselt see liik pesitseb inimeste elamistes) söövad praktiliselt kõiki toiduaineid s.h. liha, kala, suhkrut, tungivad takistamatult kõikidesse eluruumidesse, varjuvad raskesti ligipääsetavatesse kohtadesse: liistude alla, viimistlusplaatide alla, põranda alla, pragudesse, aknalaudade alla. Kuid kõige ohtlikum on see, et nad kannavad edasi mikroobe – erinevate haiguste (isegi katku) tekitajaid, parasiitide mune ning on faktiliselt infektsioonide edasikandjateks. Nad tungivad voodiriietesse, kapidesse, nõudesse, häirivad inimesi, eriti väikeseid lapsi ja haigeid. See on põhjus, miks sipelgate tõrje on kohustuslik nende ilmumisel eluruumidesse.

Sipelgate tõrje on parem usaldada kogenud spetsialistide hooleks. Sipelgate kolooniad koosnevad kümnetest ja sadadest tuhandestest isenditest, mitmetuhandelised sipelgate pered asustavad mõnikord terveid maju ja kvartaleid. Seetõttu on nendest ise jagusaamine peaaegu võimatu: sipelgate hävitamine muutub pikaajaliseks, väsitavaks protsessiks toomata kaasa mingeidki nähtavaid tulemusi.

Samuti pakume preparaate iseseisvaks sipelgate tõrje teostamiseks.
Täpsema info leiate siit.

Scroll to Top