Protect – vaaraosipelgate

Protect – vaaraosipelgate granuleeritud söötmürki sobib kasutada nii koduses majapidamises kui ka toidutööstuses.
Söötmürk ei ole attraktiivne teistele sipelgaliikidele (mustade ja metsasiplegadele) ja seetõttu nende jaoks ka ebatõhus.

Toosid on hermeetiliselt pakendatud, seetõttu sööt on hästi kaitstud. Enne kasutamist tuleks murda söödatoosi ülemine osa, et töölissipelgad pääseksid söötme juurde. Söötmürk hakkab kohe toimima.

Protect – söödatoosid asetada kohtadesse, kus sipelgad esinevad ja liiguvad, nt. köögis, valamu lähedal, prügikasti juures, vannitoas.
Asetada söödatoosid nii, et nad oleksid mitte kättesaadavad lastele ja koduloomadele. Söödatooside kasutamise ajal mitte panna neid veeallika või tolmu kogumispaikade lähedale. Söödatoose asetada horisontaalselt või vertikaalselt nii, et avatunnel oleks suunatud ülespoole, et vältida söötmürgi välja pudenemist. Vastavalt vajadusele söödatoose vahetada ja asendada uuetega.

Töölissipelgad toovad söötmürgi pesadesse ning toidavad oma kaaslasi. Vaaraosipelgad hukkuvad 14-20 päeva jooksul. Terve koloonia hävitamiseks kulub kuni 12 nädalat. Peale sipelgate kadumist söödatoosid peavad olema veel väljas vähemalt 2 nädalat. Sipelgate hävitamiseks söödatoosid peavad olema väljas 12-15 nädalat.Kulunorm: 2,5 g (üks söödatoos) 10 – 20 m2 kohta. Toimeaine: s-metopreen 0,5 %

Hind –
8.00 Eur – tk.
16.00 Eur – 2 tk. **
60.00 Eur – 10 tk. **
** – Saadetakse ainult postiga.

Tellimuse vormistamine

Eesti ja Tallinna piires toimub kauba kohaletoimetamine Eesti Posti kaudu.
Saadetise postikulu on (4,80 EUR).
Eesti ja Tallinna piires on kauba kohaletoimetamine tasuta juhul, kui ostu maksumus on vähemalt 80.00 EUR!Kaup saadetakse tellijale 2 tööpäeva jooksul pärast arve tasumist.

Scroll to Top